Lietuvos policijos pareigūnų įvaizdis visuomenėje

Kaip reagavo, elgėsi ir kokias priemones naudojo pareigūnai jūsų patirtyje (asmeninėje, aplinkinių)? Plačiau papasakokite situaciją.

  1. Be alkotesterio ir greicio matuoklio jokiu kitu priemoniu nenaudojo
  2. Atlaidžiai žiūri į menkus pažeidimus reido metu, leidžia pasitaisyti
  3. Nekompetetingai bendravo su įvykio dalyviais.
  4. Asmeniškai neteko susidurti
  5. Greičio matuokliai , antrankiai
  6. Mano atveju kelių policijos pareigūnai buvo labai draugiški, mandagūs, puikiai bendravo, paaiškino situaciją, davė patarimų, nuramino - elgėsi tikrai labai profesionaliai. Dėja kriminalinės policijos pareigūnai tokie malonūs nebuvo, bendravo grubiai, su jais bendraujaudama jaučiausi lyg būčiau nusikaltus, nors taip nebuvo.
  7. Kelyje sustabdžius policininkei, buvau paprašyta parodyti dokumentu,daviau.Paskui pradėjo aiškinti, kad pažeidžiau eismo taisykles, nors jų nebuvau pažeidusi, kilo konfliktas, ji rėkė, grasino, kad sulaužys mano teises, vaikas sėdėjas gale išsigando, pradėjo verkti, panikuoti.Na paskui grąžino dokumentus ir nieko nepešusi paleido.
  8. naudojo daug psichologinio smurto.
  9. man pjbt
  10. Uz savo klaidas net neatsiprase ir kalbejo menkinanciai. Neprisistate, elgesi grubiai. Nemaloniai bendravo.