Kaip reagavo, elgėsi ir kokias priemones naudojo pareigūnai jūsų patirtyje (asmeninėje, aplinkinių)? Plačiau papasakokite situaciją.
Kai mane sulaike einanti ne per pereja, ar bylose kuriuose net nebuvau kaltas ir tai irode teismas pasireiske sie reiskiniai: Smurtas, grasinimai, izeidinejimai, zeminimas.
Keikėsi, elgėsi nepagarbiai, žemino.
Apklausos metu pareigunai naudojo sarkazma ir pasaipiai interpretavo minetas su ivykusia situacija aplinkybes, kada buvo susidurta su gresminga aplinka
-
Buvo labai nemalonūs ir grubiai bendravo.
Pareigūnai mano situacijoje buvo visiškai neišmoningi nes dėl savo klaidos, sugadino man pasimatymą bei nuotaiką,iš priemonių norėčiau kad jie naudotų smegenų nors biski.
Tiesiog patikrino eilinio keliù reido metu. Padėkojo ir atsisveikino.
Policijos pareigūnai mandagūs, paslaugūs, pastabaūs. Nieko blogo pasakyti negalėčiau. Tik blogai tas, kas,kad mažinami pareigūnų etatai ir miestuose, miesteliuose ir kaimuose. Tose vietose trūksta pasitikėjimo įgaliotais pareigūnais, mažai apsaugos naktimis.
Buvo apsisnioje(90% tikras) pareigunai pradeje rekaut del triuksmo, lauzyt iranga garso