Lietuvos policijos pareigūnų įvaizdis visuomenėje

Kaip reagavo, elgėsi ir kokias priemones naudojo pareigūnai jūsų patirtyje (asmeninėje, aplinkinių)? Plačiau papasakokite situaciją.

  1. -
  2. Daug situacijų buvo. Visose situacijose policijos pareigūnai elgėsi profesionaliai ir kiek įmanoma pagarbiai.
  3. Vienam pk atitenka daug pareiškimų, dažnai jie neturi daug tyrėjų. (vieną arba du) renkasi bylas pagal svarbumą. O didžiąją dalį bylų vilkina iki senaties termino.
  4. Tiesiogiai dirbu su policijos pareigūnais.Pareigūnų suvokimas yra labai ribitas ypatingai dėl t.t.įtariamųjų būklių (apsvaigimo pvz.). Nesiorientuoja PAM nustatyme,apkrauna VTMT nereikalingais tyrimais.
  5. -
  6. Buvo iškviesti pareigūnai dėl avarijos. Elgėsi mandagiai ir profesiškai, padėjo pildyti deklaraciją.
  7. Pareigūnai po gana ilgo laiko tarpo atvyko į iškvietimą, elegesys buvo gana kultūringas su nukentėjusiais.
  8. Buvau patekusi į avariją. Policija atvyko į ligoninę, maloniai apklausė, viskas buvo atlikta tvarkingai. Surastas kaltininkas ( nutrenkęs einančią mane per perėję), jis taip pat buvo apklaustas, paskirta atitinkama bausmė.
  9. Kelių reido metu buvo supratingi ir žmogiški.
  10. Retas atvejis, kai pareigunas sustabdes prisistato ir pasako sustabdymo priežastį