Nes gera komunikacija yra visko pagrindas
nes sugebu ja perteikti
Nes kitaip nelabai susikalbėtume
Nes pamokose, dauguma žmonių turi skirtingas nuomones. Jas reikia paaiškinti supratingai, kad nebūtų dviprasmybių.
vėliau tai pravers gyvenime.
Pravers ateityje bendraujant.
Manau, kad visai verta to išmokti, bet nepasakyčiau, jog tai yra būtinybė.
Kalba yra bendravimo įrankis, todėl privaloma išmokti sklandžiai reikšti mintis ir išnaudoti šį įrankį
Mokėjimas bendrauti yra būtinas gyvenime.
Taip.