Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Kodėl taip manote?

  1. Nes gera komunikacija yra visko pagrindas
  2. nes sugebu ja perteikti
  3. Nes kitaip nelabai susikalbėtume
  4. Nes pamokose, dauguma žmonių turi skirtingas nuomones. Jas reikia paaiškinti supratingai, kad nebūtų dviprasmybių.
  5. vėliau tai pravers gyvenime.
  6. Pravers ateityje bendraujant.
  7. Manau, kad visai verta to išmokti, bet nepasakyčiau, jog tai yra būtinybė.
  8. Kalba yra bendravimo įrankis, todėl privaloma išmokti sklandžiai reikšti mintis ir išnaudoti šį įrankį
  9. Mokėjimas bendrauti yra būtinas gyvenime.
  10. Taip.