nes tai pagrindinis tikslas ir prasme zinoti kokia nors kalba.
nes tai darome kiekviena diena, tam ir zmogus ismoksta bendrauti.. :)
Tam ir yra skirta kiekviena kalba - išmokti komunikuoti aplinkiniams mintis, norus, nuomones
Nes bendravimas yra svarbus tiek mokykloje, tiek už jos ribų
Tai padės lengviau išreikšti save gyvenime, be to padės lengviau rašyti egzaminus
Todėl, kad taip išmokstame ne tik bendrauti, bet ir tobuliname savo kalbinius įgudžius, daugiau mąstome
Mokymasis perteikti savo mintis ir nuomonę lietuvių k. pamokose yra vienas pagrindinių tikslų mokantis lietuvių kalbos mokykloje
Juk komunikuodamas su žmogumi pristatai ir save
Nes šiais laikais abiturientams yra sunku dėstyti savo mintis aplinkiniams arba nusakyti mintį iki galo.
Nes kitaip negaletume saves pilnai isreiksti zodziais, taip pat reikia, kad ir aplinkiniai tave puikiai suprastu.