Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Kodėl taip manote?

  1. n
  2. Nes tai yra vienas iš pagrindinių bendravimo aspektų.
  3. todel kad tai ka mes darom kasdien, tai gyvenimo dalis. Juk zmones socialios butybes
  4. Nes kitose pamokose svarbesnės yra dalyko žinios, o ne teorinis jų pateikimas žodžiu naudojant taisyklingą lietuvių kalbą.
  5. Bendravimo įpatumo išmokstame bendraudami, skaitydami knygas ir pan. o ne pamokose.
  6. lavinamas mastymas kritiskumas analizavimas suvokimas
  7. Kad galėtum komunikuoti su kitu asmeniu, priimti jo nuomonę, diskutuoti
  8. Yra svarbu sugebėti aiškiai dėstyti savo mintis.
  9. Tai yra mūsų gimtoji kalba. Manau per lietuvių kalbos pamokas turėtumėme išmokti aiškiai, nuosekliai perteikti savo mintis,
  10. Tai svarbu, norint be problemų suprasti vienas kitą