Lieporių gimnazijos uniformos

Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?

  1. 1.galbūt tiesiog gražesnio, ne tokio banalaus, dizaino 2.Kaip už tokį švarką tikrai mokame per daug
  2. Planavimo. Kaip sajanai atrodo kai kurie su jomis. pečiai platūs, o per juosmenį belenkaip siaura.
  3. Nieko
  4. nieko
  5. Mano manymu svarko kokybe tiesiog neatitinka kainos. Toks ir trukumas - nekokybiska svarko medziaga. Taippat svarkas galetu buti kiek jaunatviskesnis ir be kvadratiniu peciu.
  6. Siek tiek patvaresnes medziagos, kad nenusitrintu alkunes :)
  7. Nieko
  8. Geresnes medziagos
  9. Galėtų būti merginoms gražesnis uniformų modelis
  10. Uniformom NE!