Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?
- vidiniu kiseniu panelems
- kaip ir nieko.
- nieko
- Galetu nebuti uniformu, arba bent butu kokios maikutes nes vasara karsta.
- Manau, jog joms netruksta nieko.
- nepatink man jos
- Nieko
- na, dabartiniu devintoku uniformos labai plonos ir prastai pagamintos
- jog isvis ju nebutu
- nieko