Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?
- Naujų uniformų nemaloni medžiaga.
- viskas būtų gerai, bet mergaitėms uniformos tikrai atrodo kaip maišai, būtų daug gražiau, jei uniformos būtų bent šiek tiek paliemenuotos, iškart visas vaizdas būtų gražesnis ir manau dauguma mergaičių tikrai labiau norėtų jas nešioti.
- nieko
- smegenų
- nieko
- Nepatogi.
- nk
- kelnių
- svarkai per daug oficialus. nesijauti laisvai mokykloj
- nieko