Lieporių gimnazijos uniformos

Jei taip/ne, kodėl?

  1. Nes ji man patinka. Nereikia rytais galvoti, ką apsirengti.
  2. Nes reikia tai ir devim.:D
  3. Nes reik
  4. nes reikia ją dėvėti, sudarome mokyklos įvaizdį.
  5. nes tokios taisykles
  6. dėviu, nes reikia
  7. Nes reikalauja Direktore
  8. Nerekia galvoti ką rengtis
  9. Taip, nes tokios yra gimnazijos taisyklės. Taip pat uniformos atlieka savo vaidmenį patyčių ir diskriminacijos mažinime mokykloje.
  10. Praktiška