Lieporių gimnazijos uniformos

Jei taip/ne, kodėl?

  1. nes taip liepia mokyklos taisyklės, be to tai kuria rimtos gimnazistės įvaizdį
  2. Nes ji netinka prie mano drabužių
  3. privaloma :D
  4. Nes taip parasyta sutartyje.
  5. atrodo tvarkingai, palaiko mokyklos ivaizdi
  6. Nes reikia.
  7. taip, nes reikia ir nereikia galvoti ka rengtis.
  8. Nes tokios yra mokyklos taisykles.
  9. todel kad liepta
  10. Mano manymu uniformos nėra reikalingas atributas mūsų mokykloje. Be to, jos yra nepatogios, suvaržo judesius, o žiemą einant į mokyklą juntamas didelis diskomfortas. Taip pat manau, kad jų spalva ir pati forma (kad tai švarkai) primena sovietinį palikimą ir suvaržo mūsų , kaip mokinių kūrybiškumą.