nes taip liepia mokyklos taisyklės, be to tai kuria rimtos gimnazistės įvaizdį
Nes ji netinka prie mano drabužių
privaloma :D
Nes taip parasyta sutartyje.
atrodo tvarkingai, palaiko mokyklos ivaizdi
Nes reikia.
taip, nes reikia ir nereikia galvoti ka rengtis.
Nes tokios yra mokyklos taisykles.
todel kad liepta
Mano manymu uniformos nėra reikalingas atributas mūsų mokykloje. Be to, jos yra nepatogios, suvaržo judesius, o žiemą einant į mokyklą juntamas didelis diskomfortas. Taip pat manau, kad jų spalva ir pati forma (kad tai švarkai) primena sovietinį palikimą ir suvaržo mūsų , kaip mokinių kūrybiškumą.