Lieporių gimnazijos uniformos

Jei taip/ne, kodėl?

  1. Nes privaloma.
  2. Nes tokios taisykles
  3. nes nereikia galvoti ką rengtis, patogu.
  4. Taip, nes taip reikia :D
  5. Patinka.
  6. Tokios mokyklos taisyklės, nedėviu jos tik dėl rimtos priežasties(pvz:siūvykloje, valykloje)
  7. Nes reikia
  8. man gražu