Uniforma yra grazu, tvarkinga. Visi mokiniai atrodo kaip broliai ir seses.
patinka
reikia
patinka
Nereikia rytais galvoti ką apsimauti, tiesiog pasivelki kokią maikę po apačią ir ramia galvą išeini į mokykla, negalvodamas, kad atrodysi kaip nors iššaukiančiai ar per prastai, nes iš esmės visi vienodi, o tai galima sakyti pliusas.