Lieporių gimnazijos uniformos

Jei taip/ne, kodėl?

  1. Jos labai patogios ir labai grazios, tinka prie berkokios aprangos :)))
  2. Nes nenoriu tureti bedu su socialine.
  3. Taip, todėl, kad tai privaloma.
  4. Privaloma
  5. Patinka
  6. Todėl, kad reikia ir patogu.
  7. Nes privaloma :)
  8. nuo pirmadienio iki ketvirtadie nesioju nesu nepasiemes jos penktadieniais yra ta diena kada jos nereike tai ir nedeviu kad jos ten sunesioti ir butu grazi visus metus :)
  9. nu
  10. Taip, nes reikia