Jos labai patogios ir labai grazios, tinka prie berkokios aprangos :)))
Nes nenoriu tureti bedu su socialine.
Taip, todėl, kad tai privaloma.
Privaloma
Patinka
Todėl, kad reikia ir patogu.
Nes privaloma :)
nuo pirmadienio iki ketvirtadie nesioju nesu nepasiemes jos penktadieniais yra ta diena kada jos nereike tai ir nedeviu kad jos ten sunesioti ir butu grazi visus metus :)