Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas

5. Jeigu naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)

  1. Aplinkos tausojimas
  2. Kai paskaitos prasideda anksti, vaiką veža seneliai, jei važiuoti pačiai labai anksti reikia išvykti
  3. Kartais neturiu individualaus transporto
  4. Nesinaudoja viešuoju tr.
  5. Vaikai patys gali nuvažiuoti ir grįžti. Nereikia grūstis į miesto centrą vien dėl to, kad juos nuvežti
  6. Nėra gero viešojo transporto.
  7. Nesinaudoja, nes nėra stotelės mūsų gyvenvieteje
  8. Iš bėdos naudojamės, norėtume dažniau, bet dėl aukščiau įvardytų priežasčiu nesigauna
  9. Dažniausiai aplenkia kamščius.
  10. Nesinaudoju