Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas

5. Jeigu naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)

  1. naudojuosi autobusu, kai nėra galimybės naudotis individualiu transportu
  2. savąs transportas
  3. Nesinaudoju
  4. Alternatyva automobiliui kai vaikams reikia į mokyklą, o aš negaliu nuvežti iki stotelės
  5. Per brangu važiuoti mašina
  6. Vienas į darbą išvežioja vaikus, kitas neturi antros mašinos, vyksta su viešuoju šiek tiek vėliau, bet labai ilgai užtrunka kelionė
  7. Nereikia sukti galvos dėl spūsčių
  8. Tik iš bėdos, nepatogu
  9. nesinaudoju
  10. Nesinaudojiu