5. Jeigu naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- .
- nEsinaudoju tokiu
- Neturiu vairuotojo teisių.
- Kai neturiu automobilio
- Naudojuosi tik švenčių metu, kai uždaromas centras.
- Retais atvejais kai nėra galimybės važiuoti automobiliu.