5. Jeigu naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- nesinaudoju
- Nesinaudoju
- Vaikam gryžti namo po mokyklos
- Kartais negaliu naudotis automobiliu
- Vaikas į mokykla
- Neaktualu.
- kai sugedęs automobilis, arba juo naudojasi kitas šeimos narys
- Išvangiu kamščių
- Sugedes nuosavas automobilis
- Nesinaudoju