Kalėdinė apklausa 2019
Įrašykite parduotuvės pavadinimą.
- Douglas, Laisvės 13-13, Panevėžys
- Douglas, PC "SAVAS", Kaunas
- Santaikos 34G, Alytus
- Kėdainiai''Douglas"
- gedimino 16
- Internetinė
- Klaipėda, PC Molas, Douglas
- Šiauliai, Akropolis
- Vilnius Akropolis
- CUP
1. Vyriškų prekių asortimentas ( Išvardyti konkrečius ženklus ir produktus ):
- Vyriški rinkiniai gerai judėjo.Ypač reuzel su vyriškais šampūnais. Nieko netrūko.
- Visi vyriški rinkiniai su kvapais pajudėjo neblogai, likutį šiai dienai turime nedidelį. Collistar rinkiniai su kvapu/skutimosi priemonėmis judėjo sunkiai. O odos rinkiniai, kurių kaina viršijo 50eur, liko neparduoti.
- Vyriškus rinkinius sekėsi parduoti gerai, turėjome labai daug Proraso rinkinių, juos taip pat sėkmingai pardavinėjome,nes buvo gera kaina ir visi pilni produktai. Įvairesnių rinkinių galėjome turėti daugiau, pvz tokių kaip Clinique, kuris buvo gera kaina, taip pat Biotherm su veido kremais vyrams, ir Douglas su vyriškomis kosmetinėmis būtent. Labai trūko Douglas Men skutimosi putų, skutimosi gelio, dezodorantų, kosmetinių vyriškų( kosmetinių galėjau užsisakyti daugiau).
- Clinique,Matis,Collistar,Biotherm,Douglas,Proraso.Geriausiai sekėsi pardavinėti:Douglas,Collistar,Proraso.Strigome su vyr.Biotherm rinkiniais.Turėjome vyr.dušo želių ir dezodorantų,jie mums geriausiai sekėsi pardavinėti.
- Geriausiai buvo parduodami mūsų pakuoti rinkiniai: rankšluostis+dušo želė Biotherm arba Lacoste Douglas rinkiniai dar liko, nepatiko jų sudėtis- kūno losjonas, rankų kremas Šiais metais nebuvo populiarūs ir Proraso rinkiniai Rinkinių nepritrūkome, buvo perkami pavieniai produktai arba mūsų supakuoti
- Visko pakako, nebent vyriški Rituals rinkiniai.
- Vyriškų rinkinių paklausa buvo, tik maža pasiūla. Trūko pigesnių rinkinių iki 15eur, kurie būtų patraukliai supakuoti dėžutėse.
- Šiais metais geriausiai pirkosi naujienos: Carolina Herrera Bed Boy, ir Dolce&Gabanna K by Dolce vyriški kvapai. Šių prekių labiausiai ir trūko.Prasčiau sekėsi su Boss kvapais ir jų rinkiniais. Pirkosi ir pigesni kvapai: Karl Lagerfeld, Mont Blanc.
- Geriausiai pirko RITUALS vyriškus rinkinius,po 20,95,bet jų pritrūko. Gerai pardavėm Douglas rinkinius su kosmetinėmis už 19,99. PRORASO už 23,95. Liko neparduoti DOUGLAS maži Douglas rinkinukai,jie neišjudėjo iškart,todėl reikia tokioms prekėms nuolaidą taikyti kuo anksčiau(Sausio išpardavimo metu neišparduosim)
- Geriausiai sekėsi parduoti odos vyr rinkinius Collistar. Iš odos kategorijos dar turėjom Douglas, bet mažos pakuotės už 19,99 klientų neviliojo, taip pat ir jų sudėtis, vyr. rinkinys su kūno kremu... Norėtųsi platesnio odos kategorijos asortimento, kaip pvz kūno prausiklis + veido kremas. Šiais metais prastokai judėjo kvapų rinkiniai.
2. Vaikiškų prekių asortimentas (išvardyti konkrečius ženklus ir produktus):
- Vaikiškų prekių turėjom labai minimaliai, užteko, ypatingo pirkimo nebuvo. Norėčiau turėti minimalų asortimentą. Labiausiai prašo vaikiškų kvepalų iki 10eur.
- Šiemet turėjome dviejų rūšių "Frozen II" rinkinius, kurie nepasiteisino. Vaikiškų prekių turėti norėtume ("crazy kids dtuff", "santoro london" "spiderman").
- Labiausiai pasiteisino berniukiški dušo geliai, šampūnai ir kvepalai, PVZ toki kaip Cars, spider man ir Average. Berniukiškus išpirko greičiausiai (kitąmet reikės užsisakyti daugiau), būtų labai gerai, kad būtų ir berniukiškų rinkinių tokių kaip ir mergaitėms PVZ. su kvepalais ir dušo geliu. Mergaitiški labiausiai pasiteisino rinkiniai, t.y. šešėlių paletės ir kvepalų rinkiniai, juos taip pat išpirko pirmiausia ir žinoma pigiausi buvo išpirkti greičiausia. Nuolatiniame asortimente turėti nenorėtume, nes ne šventiniu laikotarpiu labai retai ieško vaikiškų prekių.
- Vaikiškų prekių turėjome tik Frozen ir Disney.Labaiusiai pirko rinkinius su kvepalais.Jų norėtume turėti ir nuolatiniame asortimente.
- Labiausiai patiko ispaniški rinkiniai su mergyte, jie atrodė kokybiškiausi, jų ir pritrūkome. Pastoviame asortimente nenorėtume turėti.
- Geriausiai judėjo ANEKKE, AVENGERS, SPIDERMAN linijos. Pastoviam asortimente norim turėti.
- Jei Frozen būtume gavę kartu su kitais vaikiškais rinkiniais, tai ir juos būtų išpirkę. Labai pirko vaikiškus dekotatyvo rinkinius. Trūko daugiau pasiūlo berniukas. Buvo dušo gelis ir kvepalai. Pardavinėjome kartu supakavę, pirmiausia šiuos išpirko. Minimalų asortimentą pasiliktume.
- Tai ką šiemet turėjome iš vaikiškų prekių labai pasiteisino. Parduoti ir kvepaliukų rinkinukai ir dušo želės:Frozen, Patrol ir kitos. Vėliausiai gavome FrozenII rinkinius, todėl jų pardavimai maži(pavėluotas gavimas). Nuolatiniame asortimente pigesnių vaikiškų prekių(dušo želių, putų voniai, kvepaliukų) gražiuose ir kokybiškose įpakavimuose tikrai norėtume turėti.
- Pasiteisino dušo želės su animacinėmis figūrėlėmis(Halkas,kapitonas Amerika ir t.t),kitos vaikiškos prekės gautos šiek tiek per vėlai(FROZEN) Vaikiški kvepalai SPIDER MAN gerai pasiteisino,reiktų ir mergaitėms(kaina iki 10 eur) Asortimente vaikiškų prekių nereikia.
- Labiausiai pasiteisino paprasti mergaitėm skirti rinkiniai, kaip pvz lūpų balzamas + kvepaliukai. Su plaukų aksesuarais nelabai.
3. Parfumuoti dušo geliai, dezodorantai, kremai:
- Pasiteisino. Manau, kad galėtų būti platesnis pasirinkimas šių prekių prie brandinių kvapų.
- Pasiteisino ir pritrūkome prekių, kadangi mūsų parduotuvėje moteriškų parfumuotų dušo gelių ir dezodorantų asortimentas mažas. Vyriškų prekių turėjome pakankamai. Ateityje reikėtų daugiau pavienių parfumuotų dušo gelių bei kremų (einamų brand'ų tokių kaip Carolna Herrera "Good girl", G.Armani "Si", "Si Passione", YSL "Black opium" ir kt.).
- 1.Parfumuoti dušo geliai, dezodorantai pasiteisino labai ypatingai tie kurie buvo su nuolaida išsipardavėme iki nulinių likučių. Galėjome turėti daugiau. 2. Šios kategorijos prekių reikėtų turėti ir ateityje, bet jos turėtų būti ne aukštomis kainomis, reikėtų parfumuotų balzamų po skutimosi, dezodorantų ir dušo gelių gera kaina.
- Vyriškos parfumuotos dušo želės ir dezodorantai pas mus buvo perkamiausios prekės. Moteriški parfumuoti produktai pas mus judėjo sunkiai.
- Taip, pasiteisino. Visi buvo išpirkti, pritrūkome moteriškų parfumuotų dezodorantų, jų nebuvo pasiūlymuose. Taip, reikėtų , moteriškų parfumuotų pieštukinių ir purškiamų dezodorantų, parfumuotų vyriškų dušo gelių ir dezodorantų
- Pas mus juda silpnai. Siūlėme kitoms parduotuvėms.
- Pasiteisino pigesni arba naujienų. Šventiniu laikotarpiu pageidavo parfumuotų losjonų po skutimosi, kurių mažai turime.
- Tikrai pasiteisino.Šios prekės labai tinkamos kalėdiniam laikotarpiui. Pastoviam asortimentui reiktų tik top brendų šių prekių.
- Geriausiai pasiteisino vyriški produktai,kurių vidutinė kaina nuo 10 iki 15 eurų. Tokių prekių reikia,bet labai priklauso nuo kainos,reikia pigesnių. Legend Deodorant Spray 100ml Explorer AS balm 150ml Legend Spirit Shower gel 150ml Explorer Deo stick 75gr
- Taip. pasiteisino. Ypač tie, kurie buvo su nuolaida (Mirabellos)
4. DNC asortimentas:
- DNC kalėdinė kolekcija buvo labai graži. Klientai žavėjosi...Mums netrūko nieko, gavom daug...net per daug. Prasčiau judėjo didelės dęžės.
- Šių metų kalėdinė kolekcija labai gražaus dizaino, puikiai tinkanti dovanoms ne tik kalėdiniu laikotarpiu. Pritrūkome didelių makiažo rinkinių/palečių. nejudėjo makiažo rinkinukai - "Diamond shine set", "glam night make-up set", "Kiss me if you can set", "exception eyes set", "lady in red set", "lash augmented set", "sensation eyes set", "dream nail color set", "gorgeous bronze set".
- 1. Kalėdinė DNC kolekcija buvo labai graži ir kvapni, parduoti buvo tikrai lengva, kadangi ir rinkinių sudėtys labai geros, patrauklios klientams. Kūno produktus išsipardavėme iki nulinių likučių. 2. Labiausiai mums pritrūko rankų kremų, namų kvapų, vyriškų rinkinių įvairesnių įdomesnių, taip pat pigesnių (iki 10 eu) odos priežiūros rinkinių moterims užsakyta buvo per mažai. 3. Labai prastai judėjo rankų muilai supakuoti po 3vnt, blizgūs purškimo milteliai (užsakyti kiekiai buvo per dideli).
- Kalėdinė kolekcija šiais metais buvo superinė tiek išvaizda ,tiek produktais.Produktų nepritrūko,o daugiau neužsisakysime rinkinių su tapkėmis,jų nei vieno nepardavėme.
- Puikus dizainas, populiariausi kūno priežiūros rinkiniai. Pritrūkome rinkinių su rankų kremais, namų kvapų. Nejudėjo dekoratyvinės kosmetikos rinkiniai-su nagų lakais, blakstienų tušais , lūpų dažais.
- Tokią šaunią kolekciją senai turėjome. Prastesni pardavimai tik 871341353275 DOUGLAS HOME Special Moments Home Is My Happy Place Set, 1 vnt (Rinkinys)
- Šiemet kolkecija labai graži ir tinkanti ne tik Kalėdoms. Pirko visus rinkinius, tik daug kas minėjo, kad atsibodo dušo geliai ir kūno losjonai. Trūko "vandens bombų", kurių teiravosi. Sunkiausiai pirko Make up rinkinius (didžiąją paletę), lūpų dažų rinkinius (daug kas nenorėjo ryškios raudonos spalvos), visai nejudėjo nagų lakų rinkiniai (daug nemėgstamų spalvų ir didelė kaina) Klientų šiemet netraukė Home Spa rinkiniai. Jų išvaizda tokia pati kaip kasmet, sudėtis taip pat.
- Nuostabi DNC kūno kolekcija išsipirko beveik visa.Žinoma yra keletas nepaklausių prekių (muilų rinkiniai, pavieniai muilai). O visų kitų rinkinių turėjome tikrai per mažai, jų būtų nupirkę daugiau, nes vizualiai labai graži kolekcija. O vat dekoratyvinių prekių rinkiniai stovi. Išsipirko tik šepetėlių rinkiniai, ir makiažo rinkinukai-paletės (apvalūs po 24,95 ir 12,95). Nagų lakų rinkiniai visiškai nesipirko, o ir kitų dekoratyvinių rinkinių liko nemažas kiekis.
- Nejudėjo nagų lakų rinkiniai(lakuojasi klientės daugiausiai geliniais lakais),mažai pirko dekoratyvo rinkinių kol nebuvo nuolaidos(CLINIQUE rinkinio kaina 22,95(Douglas 19,99),veido kremų rinkiniai kaina didesnė nei produkto 7 eur ,kitų brendų rinkiniai su pridėtine verte,rinkinio kaina kaip ir prekės. Žvakės labai nekokybiškos,blizgučiai byra,nekokybiški rinkinukai su dildėmis,rankų kremai dėžutėse,atidarius atrodo prastai,sulankstyti..Gerai būtų turėti namų kvapų Douglas iki 20 eurų kaina.
- Mano nuostabai nejudėjo Douglas Home Spa rinkiniai. Priežastis manau paprasta, už tą pačią kainą rinkosi Rituals rinkinius :) Kolekcija buvo laaaabai graži. Praktiškai visi liko dekoratyvo rinkiniai... Pritrūko rankų kremų rinkinių arba po vieną už gerą kainą
5. Kitas asortimentas:
- Mums absoliučiai nieko netrūko. Buvo fantastika:)
- Pritrūkome naujai šiemet atsiradusio prekės ženklo "Rituals" rinkinių. DMU glow kolekcijos produktų.
- Šiais metais labiausiai pritrūko Douglas kūno produktų mums, nes turėjome 3už2 kainą, vyriškų produktų turėjome mažai, iš sandėlio užsisakiau didesniu kiekius, bet sandėlys užsakymo neįvykdė. Rituals rinkinių pritrūkome.
- Prekių turėjome,pritrūkome tik klientų.
- Neužteko Douglas didelių advento kalendorių Vyriškų parfumuotų dušo gelių ir dezodorantų
- Ypatingo trūkumo nejutome, nebent standartinio asortimento THE ORDINARY, didžiausi advento kalendoriai.
- Įvairesnių vyriškų rinkinių.
- Nežteko Rituals rinkinių - jų būtume pardavę tikrai daugiau.
- Trūko vyriškų kosmetinių iki 20 eurų,Rituals rinkinių,trūko vyriškų rinkinių apie 30 eurų kaina.Smulkių prekių priekasiui(muiliukai,ar rinkinukai iki 5 eurų)
- Rituals rinkinių. Pritrūko vonios butbulų. Pasiteisino vyriškas BOX OF BEAUTY
6. Kokių NEASORTIMENTINIŲ prekių teiravosi ar pasigedo pirkėjai kalėdiniu laikotarpiu? (Išvardyti konkrečius produktus pagal kategoriją ir/ar prekės ženklą.)
- Jeffree Star palečių. Internetu nenorėjo užsakinėti, nes buvo pageidavimas matyti gyvai spalvas.
- Vaikiškų kvepalų (mergaitėms ir berniukams), kvepalų paaugliams iki 20eur, makiažo palečių mergaitėms.
- Alytuje konkrečiai teiravosi Rituals atskirų produktų, ne rinkinių. Visa kita ko teiravosi užsakėme internetu.
- Teiravosi THE ORDINARY,tai užsakinėjome internetu.
- Clarins, Terry Mugler kvapų, platesnio Stenders asortimento, platesnio Rituals asortimento Ordinary dušo putų
- Pixi, Maybelline, Kiels, Guerlain, Victoria Secret, Too Faced, Moschino, Anastasia.
- Mugle "Angel"; Tom Ford; Inglot; The Ordinary.
- Pagrindinis klausimas buvo ar neturime pilno Rituals asortimento.
- Guerlain kvapų ir dekoratyvo,Armani dekoratyvo,Tom Ford dekoratyvo,Beca,Real Technique prekių.
- Nebuvo
7. Kokio asortimento atsisakytumėte kitais metais, dėl to, kad jį reikėjo tikrąja ta žodžio prasme „stumti“ ar „iškišti“? (Išvardyti konkrečius produktus ir nurodyti jo minusus.)
- Daugiau dirbom su tais brandais, kurių prastas apyvartumas...bet tai nėra blogos prekės. Sunkiau judėjo, kai kurie iš vis nepajudėjo veido rinkiniai (collistar, shiseido, biotherm, lancome, lauder, clinique), nes visi pirko BRETON rinkinį, kurio nuolaidai buvo neįmanoma atsispirti.
- Percy Nobleman.
- Stumti ar kišti klientams reikėjo Estee Lauder, Clinique ir Lancome rinkinius su miniatūromis, minusas, kad rinkiniuose nebuvo pilno dydžio produkto.
- Sunkiai sekėsi su Clinique rinkiniais ir visu asortimentu.
- LES DELICES SELFIE
- Neturime duomenų
- Nagų lakų rinkinius (neįdomūs ir brangūs); Žvakių rinkiniai (nepatiko kvapas daug kam).
- Tikrai smarkiai pagalvotume kokius kiekius užsakyti DNC dekoratyvo rinkinių. Jų klientai nepageidavo.
- Ecooking rinkiniai(negražūs, prastai atrodo,šis brendas ir šiaip neperkamas),Douglas vyriški maži rinkinukai dėžutėje,atrodo negražiai ir neįdomiai,o kaina 19,99 euro.
- Douglas dekoratyvinių rinkinių. Arba sumažinti jų kiekį.
8. Ar buvo laikomasi Kalėdinių rinkinių atvežimo grafiko? Su kokiais iššūkiais susidūrėte? Su kuo iš tiekėjų turėjote problemų, o su kuo darbas vyko sklandžiai?
- Viskas vyko sklandžiai
- Visko sulaukėme pačiu laiku, papildymai vyko sklandžiai, kitiems metams turiu pastebėjimą pati sau - pasidomėti pardavimais ir užsakyti tinkamus kiekius :)
- Kalėdinių rinkinių atvežimo grafiko buvo laikomasi. vėlavo Rivjeros, bet ofisas perspėjo. Darbas vyko sklandžiai su visais tiekėjais, jokių problemų neturėjome. Tas dienas kai buvo vežami rinkiniai, reikėjo kad dirbtų daugiau darbuotojų(kitąmet žinosiu), nes prekes reikėjo ir sutikrinti ir susidėlioti, tomis dienomis pritrūkdavome rankų.
- Visi rinkiniai važiavo pagal grafiką,su tiekėjais jokių bėdų neturėjome.
- Rinkinių atvežimai vyko sklandžiai, neturėjome problemų su tiekėjais
- Viskas vyko pagal grafiką (jei neskaičiuoti Rituals)
- Buvo laikomasi.
- Grafiko buvo laikomasi, jokių problemų neiškilo.
- Viskas buvo gerai.
- Taip. Viskas važiavo pagal grafiką. Nesklandumų nebuvo. Darbas vyko sklandžiai.
9. Dėl kokių priežasčių darėte papildomus DNC užsakymus po gruodžio 17 d.?
- Nedariau
- Todėl nes negavome prekių, kai darėme užsakymą ankščiau, galbūt svarbiau yra papildyti didesnių parduotuvių asortimentą, kad jų darbas vyktų sklandžiau. Neturėjome daugumos prekių, kurios būtų prisidėję prie apyvartos (visa glow kolekcija, vyriškos priemonės (prausimosi, po skutimosi priemonės, rankų kremai)) šių prekių nesame gavę iki šiol.
- Papildomus DNC užsakymus darėme dėl to, kad kai kurios einamos prekės buvo išpirktos iki nulinių likučių, reikėjo pasipildyti.
- Douglas užsakymus darėme tik dėl Douglas Men prekių.
- Nedarėme papildomo užsakymo
- -
- Dėl TOP trūkstamų pozicijų.
- Darėme tik minimalų užsakymą tų prekių, kurias išpirko "netikėtai":)
- Nedarėm
- DNC nedariau. Pritrūkau tik Ariana Grande kvepalų.
10. Kokių pastebėjimų turite dėl internetinių užsakymų atsiėmimo parduotuvėse? Kokius pokyčius pajutote gruodį lyginant su lapkričio mėnesiu?
- Buvo daugiau atsiėmimų, bet tai nesukėlė jokių nesklandumų.
- Gruodžio mėnesį atsiimančių internetinius užsakymus buvo kur kas daugiau, todėl tapo iššūkis išlaikyti konversiją. Labiausiai pasiteisino pasiūlymas -atsiimant internetinį užsakymą, nuolaida vienai mylimiausiai prekei.
- Internetinių atsiėmimų padaugėjo lyginant su lapkričiu. Buvo lengviau žmones įkalbėti pasinaudoti 15%nuolaida mylimiausiai prekei.
- Atsiėmimai iš internetinės parduotuvės vyko sklandiai.Klientai jau ateidami žinojo,kad jiems vienai prekei yra 15% nuolaida.Tai mums labai padėjo siekti Gruodžio mėnesio plano.
- Dėl didelio siuntų kiekio ir vietos stokos užtrukdavo konkrečios siuntos suradimas. Siūliau internetui kažkaip išskirti pavardę, padaryti ją labiau matomą. Gruodį reikėjo atskiro žmogaus, kuris dirbo tik su atidavimu internetinių užsakymų-dirbo apskaita
- -
- Parinktas patrauktus pasiūlymas leido klientams išsirinkti bet kokį produktą. Užsakant klientui prekę internetu klientui gale rodo užsakymo pristatymo datą, kurią konsultantės pasakydavo klientams. Nors ir teigdavome, kad ateiti atsiimti prekės, kai gaus sms, bet klientai nekantraudami ateidavo pasakytą datą ir būdavo, kad siuntos dar nėra.
- Pagrindinis pokytis - užsakymų kiekis. Daugiau jokių pastebėjimų nebuvo. Taip pat labai gerai suveikė atsiėmimo akcija -15% bet kokiai prekei.
- Internetinių atsiėmimų buvo dvigubai daugiau,jei turėtumėm papildomą žmogų būtų super:)
- Tam buvome pasiruošę, viskas vyko sklandžiai.
11. Kaip sekėsi pasiruošimas kalėdinei prekybai? Kokia praktika pasiteisino, o ką kitąmet darytumėte kitaip?
- Norėčiau ypatingus kalėdinius mėnesio pasiūlymus žinoti prieš darant rinkinius.
- Kadangi vadove patapau nuo lapkričio mėnesio, tad ruoštis man asmeniškai nebuvo ką, kadangi viską ruošė Birutė. Viską stebėjau iš šalies, tad manau didesni iššūkiai bus kitąmet, kai ruošti reikės viską pačiai. :)
- Pasiruošimas kalėdinei prekybai vyko sklandžiai. Pasiteisino supakuoti rinkiniai iki 10 eu ir 20 eu (kitąmet prisipakuosime dar daugiau), vyriški supakuoti labai pasiteisino būtent iš Douglas, taip pat padidinti kvapų užsakymai iš anksto(jau gruodžio pradžioje), nepritrūkome nieko. Taip pat išankstinis maišelių pasiruošimas prie kasos, taip darbas vyko sklandžiau ir greičiau, nesusidarė ilgos eilės. Labai pasiteisino darbas ant vieno tabelio numerio. Pasiteisino paruoštukai su dovanų kuponai (pripakuota, kaukė) Kitąmet pakuotoją pasikviesčiau dirbti nuo anksčiau.
- Kalėdiniai prekybai buvome pasiruošę,tik prieš pat šventes susirgo mūsų viena kolegė,tai turėjome didesnį krūvį.
- Darbus organizavome pagal kalėdinę atmintinę, sudarytą praeitais metais, todėl viskas vyko sklandžiai.
- Viskas sėkmingai, kitais metais turėsime dvigubai daugiau pakuotojų, dirbsime keliomis pamainomis.
- Pasiruošimas vyko pagal planą, kuris kasmet toks pat. Pradedame pakuotis įvairius rinkinius lapkričio mėnesį ir daugumą jų pardavėme.
- Viskas vyko skalndžiai. Tik manome ,kad per anksti į salę išėjome su kalėdinemis prekėmis ir rinkinias. Tai jau darėme spalio mėnesį, per ilgas laiko tarpas iki didžiūjų švenčių.
- Pasiruošimas vyko kaip ir kiekvienais metais puikiai(gaunam regiono vadovės kalėdinę instrukcija:)
- Labai patiko, kad pasiruošimas vyko daug anksčiau. Todėl buvo laiko susidėlioti, pagalvoti, pastebėti kleintų reakcijas ir pan.
11. Kaip sekėsi pasiruošimas kalėdinei prekybai? Kokia praktika pasiteisino, o ką kitąmet darytumėte kitaip?
- Kitais metais darysiu mažesnius kalėdinius prekių užsakymus
- Klausimas kartojasi. Atsakyta 10ame klausime.
- Kaip vertinate Advento kalendoriaus akciją (nuolaidas)? Su kokiais iššūkiais teko susidurti? Kokie klientų atsiliepimai? Vertiname, gerai, bet ne visos dienos buvo sėkmingos su tos dienos nuolaidiniais pasiūlymais. Gal klientų nepasiekdavo reklama, nes daug kas ir nežinojo, kad vyksta tokia akcija.
- Kalėdiniai prekybai buvome pasiruošę,tik prieš pat šventes susirgo mūsų viena kolegė,tai turėjome didesnį krūvį.
- Darbus organizavome pagal kalėdinę atmintinę, sudarytą praeitais metais, todėl viskas vyko sklandžiai.
- Atsiliepimai tik geri. Tik norėtųsi nuolaidų einamiausiems, populiariausiems Brandams ir produktams, o ne „išpardaviminių“ nuolaidų/akcijų. MAC dienos rezultatas buvo SUUUPER, tokių dienų norėtume daugiau.
- Klausimas kartojasi
- Viskas vyko skalndžiai. Tik manome ,kad per anksti į salę išėjome su kalėdinemis prekėmis ir rinkinias. Tai jau darėme spalio mėnesį, per ilgas laiko tarpas iki didžiūjų švenčių.
- Pasiruošimas vyko kaip ir kiekvienais metais puikiai(gaunam regiono vadovės kalėdinę instrukcija:)
- Apie Advento kalendorių. Daugelis pasiūlymų nepasiteisino. Kaip visada geriausiai veikė Estee Lauder, Clinique pasiūlymas
13. Kaip vertinate DNC akciją 3 už 2 kainą akciją? Kokie klientų atsiliepimai? Ar norėtumėte kartoti akciją kitais metais? Kokių rekomendacijų, pastebėjimų turite ateinantiems metams?
- Patrauklus įpakavimas, klientams patiko. Gerai, kad dalyvavo beveik visas asortimentas. Kartoti norėčiau. Siūlyčiau įtraukti visą asortimentą.
- Akcija tikrai pasiteisino. Klientai patenkinti, kadangi galėjo pasirinkti sau patinkančias ir tinkamas prekes, surinkti sau tinkamą rinkinį. Kartoti akciją tikrai reikėtų, tik tam reiktų užtikrinti top prekių kiekį tiek sandelyje, tik parduotuvėje.
- 3už2 kainą akcija pasiteisinusi labai,klientai apsidžiaugdavo, kad galėdavo išsirinkti tris ir mokėti už du, nes gal ne visada matydavo komunikaciją tekdavo pasakyti, taip pat klientai buvo patenkinti, kad gali maišyti įvairius produktus, kad viskas buvo dedama į dėžutes. Norėtume, kad kitąmet akcija būtų kartojama.
- Ši akcija buvo tobula,ji mums labai padėjo siekti gerų rezultatų,tiek apyvartos,tiek prekių kiekio krepšelyje.
- Labai gera akcija.Pastebėjome kad daugiau klientų naudojosi ja, pirkdami sau, o ne formuojant dovaną. Norėtumėme ir kitais metais Reikėtų iir mažesnio dydžio dėžučių, nes turėtos buvo per didelės trims produktams. Reikėtų daugiau reklaminės medžiagos apie šią akciją- pvz. klijuojamos juostos ant lentynų prie scin care, plaukų.
- Pirko daug. Labai tiko dėžutė kaip dovaninis pakavimas, tik kitais metais išimsime iš akcijos smulkias prekes.
- Akcija vykusi, tik klientai jos nepastebi. Nors buvo ir A6, ir reklama. Bet dauguma sužinojo iš mūsų. Akcijos gale pastebėjome, kad 3 už 2 kainą leidžia parduoti ir Douglas Men. To nebuvo skelbta.
- Gera akcija, tikrai galime kartoti ją ir kitais metais. Klientai naudojosi šiuo pasiūlymu. Puiku, kad šiemet į šią akciją įtraukėte pilną DNC asortimentą(išskyrus dekoratyvą). Galėjome pasiūlyti daug daugiau variantų.
- Klientų atsiliepimų neturim,ši akcija pajudėjio tik paskutines dvi gruodžio savaites.Gerai būtų,kad nesidubliuotų nuolaida(kai kuriom linijoms buvo nuolaida) ir ši akcija.Akciją galima kartoti.
- Manau visai nebloga akcija, papildomiems pardavimams. Galėtų būt kartojama.
14. Kaip vertinate Kalėdų reklaminę kampaniją? Ar ji buvo matoma? Kokie klientų atsiliepimai? Pasidalinkite įspūdžiais, pastebėjimais ir nuomonėmis (tiek teigiamais, tiek neigiamais).
- Iš klientų girdėjau, kad reklama buvo matoma ir ypatingai girdima. Klientai grožėjosi išskirtinėmis mūsų vitrinomis. Atsiliepimai tik teigiami.
- Klientų atsiliepimų negirdėjau, pati nuomonės neturiu.
- Kalėdinė reklama buvo matoma ir pastebima. Atsiliepimų daug negirdėjome, bet buvo keletas, kad Douglas reklama labai graži ir su mintimi, ne banali.
- Kalėdų reklaminė kompanija,šiais metais mūsų klientų nepasiekė.Jeigu ir pasiekė tai tik nedidelį jų kiekį.Atsiliepimų gerų sulaukėme tik iš mūsų pastovių klientų,kurie domisi Douglas.
- Labai teigiamai vertiname, pastebėjome kad klientai net ilgiau pastovėdavo prie ekranų, žiūrėdami tėvo ir sūnaus sceną. Klientai gyrė Douglas katalogą, noriai jį paimdavo., dovanojo kartu su dovanų kuponais.
- -
- Pas mus nebuvo klientų, kurie atėję minėtų, ką matė reklamoje. Tačiau yra tokių, kurie žino,kad vyksta Advento kalendoriaus pasiūlymai ir ateidavo pažiūrėti kam yra akcija.
- Šių metų reklama buvo labai graži ir įspūdinga. Klientų atsiliepimai tik teigiami.
- Buvo matoma,bet kaip ir kiekvienais metais klientų atsiliepimų neturime.
- Labai gerai. Girdėjau atsiliepimų, kad reklama labai graži. Aš pati tikrai mačiau ir girdėjau kelis kartus. Ypač Advento kalendoriaus akciją per M-1 radiją. Jeigu aš mačiau ir girdėjau, vadinasi ir kiti matė :)
15. Kaip vertinate žemiau išvardytas reklamos priemones? Ar reklama jus pasiekė? Ar atvedė daugiau klientų? Ar ją reiktų kartoti ateinančiais metais?
- Visos išvardintos priemonės pasiteisino.
- -Su kuponais sugrįžusių nebuvo daug; -Box of beauty pasiteisino vyriškas, moetiškas ne (labiau pirko pačios kompanijos rinkinius); -tv reklama graži, pilna jos versija dar labiau užburianti. -m-1 reklamos girdėti neteko.
- 1.Nuolaidų kuponas iš žurnalo moteris, bent jau Alytuje nepasiteisino, atėjo dvi klientės su kuponu, daugiau neturėjome apsipirkimų. 2.Box of beauty pasiteisino vyriškas kvapas, moteriškas sunkiai parsidavė, bet apskritai Libre kvapas prastai judėjo. 3.Televizijoje, per radiją per Facebook reklama buvo matoma ir girdima, bet ar daug klientų atvedė negaliu pasakyti. Youtube reklamos nepastebėjau.
- Reklamos mums padėjusios tai: Nuolaidų kuponas žurnale MOTERIS. Box of Beauty Radijo reklama M-1
- Turėjome nemažai Moters kuponų-reikia kartoti BOX of Beauty- vyriškas išpirktas, moteriškas užstrigo, turėtų būti kitoks kvapas parinktas,šventiškesnis. Reikia kartoti Pažiūrėję reklamą, teiraudavosi didelės paletės makiažo, advento kalendorių.
- • TV reklama • Reklama TV3 portale
- Nuolaidų kuponas žurnale MOTERIS • atėjo 3-4 klientai. Gal nuolaidos kuponą patalpinti galima Douglas kalėdiniame žurnale. BOX OF BEAUTY su kvapais • perkamiausias buvo vyriškas pasiūlymas, klientai susidomėjo, nes populiarūs kvapai.
- Moters žurnalo reklama atvedė 10 klientų.Box of beauty išpirko visus vyriškus rinkinius, moteriški judėjo sunkiau, nors kvapas geras. Televizijos reklama su Lancomo kvapu pritraukė klientų.
- Iš žurnalo sugrįžo kuponai,TV reklama buvo gera,gerai matoma,M1,FB taip pat.
- Moters kuponai grįžo tik kelis pas mus. BOX OF BEAUTY - pasiteisino vyriškas. Girdima M-1 reklama
16. Kokių marketingo veiksmų pritrūko? Gal pasigedote kažko, ką vykdėme anksčiau?
- Nepasigedau.
- Manau, jog kalėdoms būtų gerai išleisti bukletus (su kalėdiniais rinkiniais ir jų kainomis ar pavienėmis prekėmis).
- Iš marketingo pusės manau buvo viskas padaryta ir pasirūpinta.
- Nieko nepritrūko.
- Praeitais metais labiau jautėsi, kad klientai ateidavo konkrečiai dėl advento pasiūlymų. Šiais metais to nesijautė, galbūt buvo siunčiama mažiau žinučių.
- -
- Nepritūko
- Nepasigedome nieko.
- Nieko nepritrūko.
- Viskas labai gražu ir laiku.
17. Kokių turite pastebėjimų šių metų Kalėdinei puošybai (eglės, dėžutės, langų apipavidalinimas)? Kas patrauklu, ką siūlytumėte keisti? Ar pakankami dekoracijų kiekiai? Parašykite savo pasiūlymus ir pastebėjimus.
- Mus puošė dizainerė. Labai norėčiau, kad ir kitais metais dirbtume su ja. O visų kitų priemonių mums užteko.
- Apart kalėdinių eglių daugiau jokių kalėdinių dekoracijų nebuvo. Norėtūsi daugiau jaukesnės ir kalediškesnės atmosferos tuo laikotarpiu, gal kokį nykštuką "pasodinti" po egle ar kitoje gerai matomoje vietoje (prie išstatymų ar pan.).
- Papuošimai gražūs jų ne per daug, neapkrauta, dekoracijos kokybiškos, spalvos taip pat gražios. Dekoracijų užteko, nieko nperitrūkome.
- Labai visų akis traukė mūsų vitrina apklijuota raudonu kaspinu.Ji atrodė labai šventiškai.
- Vietoj mažų eglučių ant gondolų norėtusį kitokių dekoracijų. Manau užtenka vienos žalios eglės parduotuvėje, o ant gondolų ir išstatymuose galėtų būti modernesnio dizaino dekoracijos. Norėtusi kalėdinio akcento ir ant kasos stalo, pvz. kalėdinės lėkštutės grąžai atiduoti.
- -
- Šiemet dekoracijos labai kalėdiškos ir gražios. Jautėsi šventinė nuotaika.
- Kalėdoms buvome pasipuošę kaip niekad gausiai ir gražiai.Labai visiems patiko girlianda apie įėjimą į parduotuvę. kuri sukūrė šventinę atmosferą. Dekoracijų buvo pakankamai.
- Eglės girlianda aplink vartus galėtų būti didesnė ir storesnė,nes vartai ir parduotuvė didelė,norisi dar vitriną papuošti,kad spindėtų:)
- Patiko, kad suvienodinti žaisliukai. Vitrinas labai papuošė dekoracijos imituojančios dėžutes Klijuoti kaspiną ant stiklo, pasirodo buvo neoriginalu :) tik ar galima numatyti? Turbūt ne :) (kalbu apie Kristiana)
18. Kaip sekėsi įgyvendinti dovanėlių įteikimą VIP klientams? Kokie klientų atsiliepimai ir Jūsų pastebėjimai?
- Labai mažai apdovanojamų VIP klienčių. Anksčiau jų sąrašas būdavo žymiai ilgesnis. Galėtų dovanėlės būti paprastesnės, bet jų daugiau...kad jaustųsi didinga VIP diena.
- Kadangi VIP klientę turėjome tik vieną, ji buvo labai patenkinta, kad tinklas jos nepamiršo ir pasveikino su šventėmis. Tačiau, ji nelabai suprato esmę, vieną dieną atėjusi apsipirko ir gavo nuolaidą, kitą dieną vėl sugrįžo su klausimu ar ir vėl gali naudotis nuolaida (nors buvo informuota, kad nuolaida gali pasinaudoti vieną kartą, atsiimant savo kalėdinę dovaną).
- Šiais metais VIP klientų dar neturėjome.
- Mūsų VIP klientai,kaip ir kiekvienais metais stebisi dovanų gausa ir jų kokybe:)Vakarėlio mes nedarėme,nes derinomės prie kiekvieno kliento.O vaišes jie mums nešė už gerą ir malonų aptarnavimą.
- Buvo gana sunku supakuoti dovanas, produktai buvo labai įvairūs, kelių ženklų- gaudavosi labai nevientisa dovana. Nebuvo įdėtos atvirutės-pasveikinimai, apie tokias sužinojau tik gavusi dovanas personalui. Jos būtų pridavusios "personalumo',pvz. įrašant kliento vardą. Ne visi klientai naudojosi 20 proc. nuolaida.
- Viskas sėkmingai. Sulaukėme padėkų
- Neturime VIP klientų
- Mes kvietėme klientus jiems patogiu laiku atsiimti dovanėles. Tačiau atėjo ne visi. Keletas dovanelių liko. Didžioji dalis buvo labai patenkinti, bet buvo ir keletas tokių kuriems atrodė, kad tai visai neįdomu. Vat dėl tokių klientų tai labai skaudėjo širdį, kad nebemoka vertinti mūsų teikiamų gerų emocijų.
- Klientų pastebėjimai įvairūs,buvo tokių kur iškraustė maišą salėje ir paprašė pakeisti dovanas,nes tokių prekių nenaudoja:),kiti dėkingi už sveikinimus.
- Mes VIP klientų neturėjome
19. Ar sulaukėte klientų, kurie atėjo apsipirkti po priminimo apie trūkstamą apsipirkimo sumą?
- Sulaukėme.
- Ta pati VIP klientė atejo su klausimu, ar vėl gali pasinaudoti nuolaida.
- Tokių klientų nesulaukėme.
- Atėjo gal tik keli klientai.
- Turėjome tik vieną klientę
- Neturime duomenų daug info. Kelis pirkimus matėme.
- Buvo atėję 2 klientai. Tačiau sužinoję, kad VIP taps metams laiko, nusprendė, kad neverta. Juos domino ilgesnis VIP statusas.
- Tikrai turėjome keletą tokių.
- Buvo viena.Bet klientai iš Baltarusijos pasipiktinę,kad negavo tokių pranešimų. Taip pat mūsų klientai dabar ateina pikti,kad negavo žinučių jog reikėjo panaudoti sukauptus taškus iki metų galo.
- Nebuvo
20. Ką būtų galima tobulinti pakuotojų darbe? Ar tinkamu laiku startavome? Kurias merginas norėtumėte samdyti ir kitais metais (nurodyti vardus).
- Mes samdėme savo pakuotoją, kuri pas mus jau treti metai...tad jokių nesklandumų neturėjome.
- Pakuotoją pasirinkome patys, tačiau kitąmet rinksimės atsakingiau.
- Turėjome pasikvietę savo pakuotoją, dirbo gerai, kruopščiai ir greitai, kviesčiau ir kitais metais.
- Pakavome pačios,klientai buvo labai patenkinti.
- Mūsų pakuotaojai būtina anglų kalba, nes turime nemažai klientų užsieniečių. Šiais metais nebuvo nei taisyklingos lietuvių kalbos, nei anglų.
- Vieną pakuotoją keitėme iš karto. Tikrai samdytumėme Saulę ir Gražiną.
- Neturėjome pakuotojos.
- Kadangi pakuotojomis pasirūpinome pačios ir grafikus sustatėme tokius kokie mums reikalingi, tai jokių nesklandumų nebuvo.
- Reikės startuoti nuo gruožio 1 dienos,nes buvo norinčių ir lapkritį pakuotis kalėdines dovanas.Galėtų dirbti Justyna ir Virginija.
- Pakuotoją turėjau pirmą kartą ir labai šaunią. Labai pasiteisino ir sutaupė daug mūsų laiko. Pas mane buvo Irmina Vanagaitė
21. Ar šventiniu laikotarpiu turėjote pakankamai darbuotojų? Jei pritrūkote, kiek ir kuriuo laiku?
- Viskas ok:)
- Darbuotojų buvo pakankamai, paskutinėmis dienomis dirbome visu pajėgumu.
- Šventiniu laikotarpiu turėjau pakankamai darbuotojų, pradžioje mėnesio dirbome truputį laisvesniu grafiku, kai prasidėjo pagrindinė prekyba truputį pasispaudėme su laisvadieniais.
- Darbuotojų būtų užtekę ,jeigu ne vienos kolegės biletenis.
- Naujai priimta konsultantė bandomuoju laikotarpiu išėjo iš darbo gruodžio viduryje , bet sugebėjome suderinti grafiką ir neturėjome didelių trukdžių. 31 d. buvo didesnė apyvarta nei praeitais metais, galėjo dirbti dar vienas darbuotojas.
- Kitam kalėdiniam periodui ruošime papildomus etatus, imsime dvigubai daugiau pakuotojų, dalinsime darbuotojus į pamainas. Didesnį darbuotojų skaičių planuojame nuo lapkričio pirmos savaitės.
- Darbuotojų turėjome didesnį kiekį. Buvo dienų, kai mūsų užteko ir buvo dienų, kai būtų pravertęs dar 1 darbuotojas. Mėnesio pradžioje turėjome mažesnį darbuotojų kiekį, kai nesitikėjo tokio klientų pirkimo.
- Darbuotojų turėjome pakankamai.
- Gruodžio mėnesį reikia turėti arba kasininkus arba du papildomus darbuotojus,kurie dar padėtų atiduoti arba surinkti internetinius užsakymus. Taip pat šiais metais nebuvo UD darbuotojos pilną mėnesį ir BB darbuotojų.
- Grafikas buvo taip sudėliotas, kad pagrindinėmis dienomis dirbome principu visas kolektyvas -1 (vienam žmogui 1 išeiginė)
22. Kaip sekėsi atlikti aptarnavimo ritualus parduotuvėse šventiniu laikotarpiu? Su kokiais iššūkiais teko susidurti?
- Atlikome pagal situaciją, natūraliai.
- Kol srautas nebuvo labai didelis, sekėsi puikiai, ir juostelių rišimas ir service to go darymas, tačiau padidėjus klientų srautui, norėjosi aptarnauti kiekvieną klientą ir palydėjus prie kasos, skubedavome prie kito, todėl ritualai buvo daromi tikrai ne kiekvienam, nes fiziškai tai buvo neįmanoma. Srautui sumažėjus, vėl grįžome prie įprastos veiklos. :)
- Aptarnavimo ritualai pilnai vyko maždaug iki vidurio mėnesio, po to kai turėjome didelį srautą žmonių nespėjome visiems dovanoti juostelių ar daryti service to go. Darydavome, bet daug rečiau, nes mūsų dėmesio ir patarimų reikėdavo ne vienam klientui.
- Ritualus atlikinėjome tik iki 20d.ir pradėjome vėl 27d.Tas dienas kai buvo didžiausia prekyba dirbdamos tik tryse nespėjome.
- Pagrindinis aptarnavimo ritualas šventiniu laikotarpiu- pakvėpinimas. Pagal galimybes dovanojome ir juosteles. Service to go nevyko.
- -
- Esant didesniam srautui pavykdavo pakvepinti klientus ar papuošti purškiamais blizgučiais.
- Iki gruoždio vidurio ir prekyboje, ir ritualų vykdyme viskas vyko yprastai. O kai prasidėjo didysis bumas, juostelių neberišome, tačiau pasikvėpinti, ar pasiryškinti makiažą, jei tik buvo galimybė siūlėme. Visi kiti privalomi aptarnavimo etapai buvo atliekami, juk reikia, kad klientas išeitų iš mūsų parduotuvės šventiniu laikotarpiu ne tik su pilnu maišeliu, bet ir gera nuotaika.
- Gruodžio mėnesį galėjom pasisveikinti,atsisveikinti,pasiūlyti pasikvėpinti ar paimti pakvėpintą juostelę ir įsigyti lojalumo kortelę .Ir viskas:)
- Šventiniu laikotarpiu nuo gruodžio vidurio kai kurie ritualai buvo vykdomi dalinai, pagal aplinkybes.
23. Jūsų įspūdžiai, pamąstymai ir pasiūlymai, kurie netilpo į ankstesnius klausimus.
- Duok, Dieve, tokias kalėdas kitais metais:)
- Viskas vyko tikrai sklandžiai ir be trikdžių, išskyrus prekių trūkumas iš sandėlio, dėl kurio dalį klientų teko siūsti į kitas parduotuves, bet kaži ar jie jas pasiekė.
- Reikėtų daugiau nuolaidų kvapams, kad būtų visą gruodžio mėnesį, ne tik Advento kalendoriaus akcijų.
- Kitiems metams tikrai reikia akcijos 3 už 2 kainą,reikia tų nuostabių dėžučių tai akcijai,nes jų dėka klientai rinkosi prekes ir džiaugėsi nupirkę prabangę dovaną.
- Pasiteisino karšto gėrimo pasiūlymas, ypatingai esant žvarbiam orui, klientai užsibūdavo parduotuvėje. Jeigu susidarydavo eilė, konsultantė praeidavo siūlydama saldumynus laukiantiems klientams, maloniai nustebinant.
- Padidėjo pardavimai. Planai įvykdyti 😊
- -
- Kalėdinis laikotarpis buvo per ilgas. Kitais metais tikrai nereikia taip anksti pradėti vežti rinkinių , ir juos nešti į salę.
- Kalėdos praėjo puikiai,ačiū visiems kas padėjo šiuo laikotarpiu mūsų parduotuvėje:)
- Labai ačiū visiems už komandinį darbą! Kad viskas vyko pakankamai sklandžiai! Kad parduotuvės buvo labai gražios! Kad pagalba ir patarimai buvo laiku!