14. Kaip vertinate Kalėdų reklaminę kampaniją? Ar ji buvo matoma? Kokie klientų atsiliepimai? Pasidalinkite įspūdžiais, pastebėjimais ir nuomonėmis (tiek teigiamais, tiek neigiamais).
Iš klientų girdėjau, kad reklama buvo matoma ir ypatingai girdima. Klientai grožėjosi išskirtinėmis mūsų vitrinomis. Atsiliepimai tik teigiami.
Klientų atsiliepimų negirdėjau, pati nuomonės neturiu.
Kalėdinė reklama buvo matoma ir pastebima. Atsiliepimų daug negirdėjome, bet buvo keletas, kad Douglas reklama labai graži ir su mintimi, ne banali.
Kalėdų reklaminė kompanija,šiais metais mūsų klientų nepasiekė.Jeigu ir pasiekė tai tik nedidelį jų kiekį.Atsiliepimų gerų sulaukėme tik iš mūsų pastovių klientų,kurie domisi Douglas.
Labai teigiamai vertiname, pastebėjome kad klientai net ilgiau pastovėdavo prie ekranų, žiūrėdami tėvo ir sūnaus sceną.
Klientai gyrė Douglas katalogą, noriai jį paimdavo., dovanojo kartu su dovanų kuponais.
-
Pas mus nebuvo klientų, kurie atėję minėtų, ką matė reklamoje. Tačiau yra tokių, kurie žino,kad vyksta Advento kalendoriaus pasiūlymai ir ateidavo pažiūrėti kam yra akcija.
Šių metų reklama buvo labai graži ir įspūdinga. Klientų atsiliepimai tik teigiami.
Buvo matoma,bet kaip ir kiekvienais metais klientų atsiliepimų neturime.
Labai gerai. Girdėjau atsiliepimų, kad reklama labai graži. Aš pati tikrai mačiau ir girdėjau kelis kartus. Ypač Advento kalendoriaus akciją per M-1 radiją. Jeigu aš mačiau ir girdėjau, vadinasi ir kiti matė :)