Kalėdinė apklausa 2019

23. Jūsų įspūdžiai, pamąstymai ir pasiūlymai, kurie netilpo į ankstesnius klausimus.

  1. Duok, Dieve, tokias kalėdas kitais metais:)
  2. Viskas vyko tikrai sklandžiai ir be trikdžių, išskyrus prekių trūkumas iš sandėlio, dėl kurio dalį klientų teko siūsti į kitas parduotuves, bet kaži ar jie jas pasiekė.
  3. Reikėtų daugiau nuolaidų kvapams, kad būtų visą gruodžio mėnesį, ne tik Advento kalendoriaus akcijų.
  4. Kitiems metams tikrai reikia akcijos 3 už 2 kainą,reikia tų nuostabių dėžučių tai akcijai,nes jų dėka klientai rinkosi prekes ir džiaugėsi nupirkę prabangę dovaną.
  5. Pasiteisino karšto gėrimo pasiūlymas, ypatingai esant žvarbiam orui, klientai užsibūdavo parduotuvėje. Jeigu susidarydavo eilė, konsultantė praeidavo siūlydama saldumynus laukiantiems klientams, maloniai nustebinant.
  6. Padidėjo pardavimai. Planai įvykdyti 😊
  7. -
  8. Kalėdinis laikotarpis buvo per ilgas. Kitais metais tikrai nereikia taip anksti pradėti vežti rinkinių , ir juos nešti į salę.
  9. Kalėdos praėjo puikiai,ačiū visiems kas padėjo šiuo laikotarpiu mūsų parduotuvėje:)
  10. Labai ačiū visiems už komandinį darbą! Kad viskas vyko pakankamai sklandžiai! Kad parduotuvės buvo labai gražios! Kad pagalba ir patarimai buvo laiku!