16. Kokių marketingo veiksmų pritrūko? Gal pasigedote kažko, ką vykdėme anksčiau?
Nepasigedau.
Manau, jog kalėdoms būtų gerai išleisti bukletus (su kalėdiniais rinkiniais ir jų kainomis ar pavienėmis prekėmis).
Iš marketingo pusės manau buvo viskas padaryta ir pasirūpinta.
Nieko nepritrūko.
Praeitais metais labiau jautėsi, kad klientai ateidavo konkrečiai dėl advento pasiūlymų.
Šiais metais to nesijautė, galbūt buvo siunčiama mažiau žinučių.