Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojų paslaugumas, bilieto kaina, kt.

  1. -
  2. gerai
  3. Gerai, pakankamai geras susisiekimas su Kaunu, o kainos visada gali būti ir mažesnės.
  4. Retai naudojuosi viešuoju transportu. Neturiu nuomonės.
  5. Nesinaudoju
  6. Maršrutų daug, tačiau kaina per didelė. Kaune lankausi laisvalaikiu su šeima. 3 asmenims pigiau važiuoti nuosavu automobiliu, nes kuras pigo, o autobuso kaina - ne. Taip pat Trūksta vėlyvų (naktinių) maršrutų. Renkantis vakarines pramogas ar renginius, kurie baigiasi vėliau nei 22 val. grįžti į Jonavą viešuoju transportu galimybių tiesiog nebelieka.
  7. nevaziuoju
  8. Nesinaudoju
  9. susisiekimas pilnai tenkina
  10. Blogai