Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojų paslaugumas, bilieto kaina, kt.

  1. Nevažiuoju viešuoju transportu į Kauną
  2. labai blogi autobusai, jokio komforto, labai ilgai važiuoja, labai mažai tiesioginių, kur stotų tik keliose stotelėse, bilieto kaina per didelė
  3. Nesinaudoju
  4. -
  5. Nėra susisiekiančio transporto (kad iš kaimo vietovės patogiai ir laiku pasiekti pagrindinę stotį).
  6. Iš 10 balų tik 7, nes reisai nėra dažni, o expres reisai labai retai kada būna, bilieto kaina galėtų būti 2 EUR
  7. Neblogas
  8. Neturiu nuomonės, nes nesinaudoju.
  9. Autobuso paslaugomis nesinaudoju
  10. Neainaudoju