Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojų paslaugumas, bilieto kaina, kt.
gerai
Prastai, truksta mikriuku
Autobusu į Kauną nevažiavau gal 10 metų, taigi neturiu nuomonės.
per retai važinėja, karšta autobusuose vasaros sezonu, ne visi vairuotojai mandagūs.
Nesinaudojau šia paslauga daugmaž 20 metų (nuo studijų baigimo), taigi, negaliu pakomentuoti