Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojų paslaugumas, bilieto kaina, kt.
gerai
Su Kaunu kaip ir gerai, bet teko dirbt akropolyje iki 22 val ir paskutinis authorities busas tik 22 val. Tad gerai butu prailginti laika, nes ir jaunimas noretu ilgiau kaune pasibut
nesinaudoju
Pati nevažiuoju, bet kartais važiuoja vaikai. Pvz., kartą vairuotojas nesustojo reikiamoje stotelėje (nors vaikas laukė prie durų) ir išleido tik sekančioje :-(. Vairuotojai priekaištauja vaikams, kodėl už bilietą atsiskaito smulkiomis monetomis, nors patys grąžą atiduoda taip pat.
nesinaudoju viešuoju transportu
nevertinu, nėra poreikio važiuoti, nes automobiliu patogiau, nereikia tampyti nešulių
patogu
nesinaudoju
Vasaros metu autobuse per karšta, maršrutai pakankamai dažnai važiuoja, tas yra gerai, bilietai brangūs, Kaune norėtųsi daugiau stotelių išlipimui