Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojų paslaugumas, bilieto kaina, kt.

  1. gerai
  2. Su Kaunu kaip ir gerai, bet teko dirbt akropolyje iki 22 val ir paskutinis authorities busas tik 22 val. Tad gerai butu prailginti laika, nes ir jaunimas noretu ilgiau kaune pasibut
  3. nesinaudoju
  4. Pati nevažiuoju, bet kartais važiuoja vaikai. Pvz., kartą vairuotojas nesustojo reikiamoje stotelėje (nors vaikas laukė prie durų) ir išleido tik sekančioje :-(. Vairuotojai priekaištauja vaikams, kodėl už bilietą atsiskaito smulkiomis monetomis, nors patys grąžą atiduoda taip pat.
  5. nesinaudoju viešuoju transportu
  6. nevertinu, nėra poreikio važiuoti, nes automobiliu patogiau, nereikia tampyti nešulių
  7. patogu
  8. nesinaudoju
  9. Vasaros metu autobuse per karšta, maršrutai pakankamai dažnai važiuoja, tas yra gerai, bilietai brangūs, Kaune norėtųsi daugiau stotelių išlipimui
  10. Gerai.