Improvizacija- muzikos mokytojo kompetencijos dalis.

16. Kuris improvizacijos būdas jums patinka labiausiai? Kodėl ?

  1. Grojant muzikiniais instrumentais - pianinu. Galima visada skirtingai akompanuoti, ieškoti įdomių, naujų sprendimų jau dainuotoms dainoms, kad jos suskambėtų naujai.
  2. Ritmavimas
  3. Grojimas muzikos instrumentais, nes susipažinus su instrumentų ir jo tembru, jį supratus galima sukurti labai įdomius improvizacinius kūrinius.
  4. Grojimas muzikiniais instrumentais. Patinka kūrimo čia ir dabar procesas.
  5. Kūno perkusija, nes nereikia pataikyti į toną
  6. Dainavimo. Dainuodama jaučiuosi geriausiai, nes galiu pasakoti melodijos motyvais.
  7. Judant pagal muziką. Galima mėgautis ritmu, kartu dainuojant. Mano manymu judant pagal muziką, galima įtraukti ir dainavimą ar ritmavimą pvz.
  8. Nėra vienintelio, tačiau improvizavimas ritmu ir elementariais instrumentais reikalauja mažiau muzikinio pasirengimo ir nereikalauja balso panaudojimo, kas kartais skausminga paaugliams.
  9. Grojant fortepijonu. Improvizuojant šiuo instrumentu jaučiuosi patogiausiai ir galiu eksperimentuoti. Naudoti "extended technique"
  10. Ritmavimas. Grojimas vaikiškais muzikos instrumentais