Improvizacija- muzikos mokytojo kompetencijos dalis.

16. Kuris improvizacijos būdas jums patinka labiausiai? Kodėl ?

  1. Imitavimas, nes mokyklose tai lengviausia padaryti su bet kokio amziaus grupe ir rezultatas visada puikus. Man asmeniskai labiausia patinka dainuojant, nes megstu dainuoti ir jauciu malonuma kai galiu savaip padaryti.
  2. Jj
  3. Man asmeniškai dainavimu ir šokiu. Vaikams improvizuoti muzikos instrumentais, nes tai garsas, judesys, emocija.
  4. Ritmuojant, taip pažadini kiekvieną kūno ląstelę
  5. Grojimas įv. muz.instrumentais, žaidimai su muzika.
  6. Perkusija. Dainavimas.
  7. Imitacinis, mokiams labai tai patinka. Kadangi yra gana lengvos formos, todėl daugelis gali pritaikyti ir atlikti ją.
  8. Perkusija ir dainavimas
  9. Ritmuojant- lengviausia. Grojant- gražiausias rezultatas.
  10. Iš tiesų nėra skirtumo. Bet aš asmeniškai daugiausiai naudoju vokalą, nes tai pagrindinis mano "instrumentas"