Grožio priemonės ir procedūros

11. Kokia Jūsų nuomonė apie makiažo naudojimą?

  1. Jei žmogus nuo to jaučiasi geriau, tai viskas gerai, tik nereikia persistengti.
  2. Be jo- niekur!
  3. Manau, kad makiažas yra gerai dažantis saikingai , taip pat švenčių poga,tai suteikia žmigui pasitikėjimo savimi.
  4. Tai būdas kuria leidžia merginoms lengviau patraukti vaikinu dèmesi ir juos sužavėti :)
  5. Teigiama
  6. neutrali
  7. Nėra būtinybės kai tavo oda lygi ir švari. Tad geriau apsilankyti pas dermatologą ir susitvarkyti bėdas nei jas maskuoti.
  8. kosmetika privalo buti kokybiska ir tinkanti sau
  9. Ko Dievas nedavė, galima sutvarkyti
  10. Teigiama, nes makiažas leidžia jaustis gražiai