Kas per daug, tas nesveika. Reikia mokėti saikingai dažytis ir to nebūtina daryti kiekvieną dieną.
Makiažas yra gera priemonė moterims paslėpti savo nedidelius trūkumus ir dar labiau išryškinti savo grožį
Man savaime makiažas teikia didesnį pasitikėjimą savimi. Tampi gražesnė.
patinka!
Gražu, kai ne per daug naudojamas
Teigiama, nes makiažas padeda pabrėžti privalumus ir paslėpti trukumus.
Nežinau
Gera
gera
Makiažas yra neatsiejama moters dalis