Patinka, pati naudoju kasdien
aš esu už makiažo naudojimą,nes jis suteikia moterims pasitikėjimo savimi,tik makiažą reikia naudoti su saiku.
Grazu, bet reikia pripazinti, kad kenkia veido odai. ..
Gera
Kas per daug tas nesveika
su saiku viskas gražu.
+
per daug nesveika, reikia su saiku naudoti
Makiažas yra gerai !
Makiažas paryškina veido bruožus ir padeda paslėpti mažus trūkumus