Grožio priemonės ir procedūros

11. Kokia Jūsų nuomonė apie makiažo naudojimą?

  1. gera
  2. geras pagalbininkas kasdienybėje, bet turi savo kainą (t.y. kažkokio dydžio žalą odai)
  3. Manau, jog kasdien jo nereikia, tačiau kartais jis mus tikrai gelbsti įvariose situacijose ir padeda mums pasijusti gražesnėmis.
  4. Saikingas, neperkrautas makiazas yra grazu
  5. špaklius yra gerai
  6. Turime jausti saiką. :)