Grožio priemonės ir procedūros

11. Kokia Jūsų nuomonė apie makiažo naudojimą?

  1. Patinka, pati naudoju kasdien
  2. aš esu už makiažo naudojimą,nes jis suteikia moterims pasitikėjimo savimi,tik makiažą reikia naudoti su saiku.
  3. Grazu, bet reikia pripazinti, kad kenkia veido odai. ..
  4. Gera
  5. Kas per daug tas nesveika
  6. su saiku viskas gražu.
  7. +
  8. per daug nesveika, reikia su saiku naudoti
  9. Makiažas yra gerai !
  10. Makiažas paryškina veido bruožus ir padeda paslėpti mažus trūkumus