11. Kokia Jūsų nuomonė apie makiažo naudojimą?
- gera
- geras pagalbininkas kasdienybėje, bet turi savo kainą (t.y. kažkokio dydžio žalą odai)
- Manau, jog kasdien jo nereikia, tačiau kartais jis mus tikrai gelbsti įvariose situacijose ir padeda mums pasijusti gražesnėmis.
- Saikingas, neperkrautas makiazas yra grazu
- špaklius yra gerai
- Turime jausti saiką. :)