Grožio priemonės ir procedūros

11. Kokia Jūsų nuomonė apie makiažo naudojimą?

  1. mano nuomonė gera, jei tai saikingas makiažas.
  2. Neperspausti dažantis. Man patinka kuo natūraliau atrodančios merginos.
  3. Moteris privalo buti svari ir tvarkinga, o makiaza naudoti saikingai
  4. grazi
  5. Jos yra būtinos
  6. Esu uz
  7. gerai
  8. Makiažas suteikia pasitikėjimo savimi, tik prie nuolatinio jo naudojimo pripranta akys ir dingsta žavesys, todėl manau, kad jį reikia naudoti tikslingai, pvz penktadienio proga :)
  9. Tik teigiama
  10. Geras būdas pakelti pasitikėjimą savimi paslepiant trūkumus ar pabrėžiant veido bruožus, bet tik tada, kai to norisi.