Grožio priemonės ir procedūros

11. Kokia Jūsų nuomonė apie makiažo naudojimą?

  1. Kas per daug, tas nesveika. Reikia mokėti saikingai dažytis ir to nebūtina daryti kiekvieną dieną.
  2. Makiažas yra gera priemonė moterims paslėpti savo nedidelius trūkumus ir dar labiau išryškinti savo grožį
  3. Man savaime makiažas teikia didesnį pasitikėjimą savimi. Tampi gražesnė.
  4. patinka!
  5. Gražu, kai ne per daug naudojamas
  6. Teigiama, nes makiažas padeda pabrėžti privalumus ir paslėpti trukumus.
  7. Nežinau
  8. Gera
  9. gera
  10. Makiažas yra neatsiejama moters dalis