Give me a chance

Ar dažnai matote benamius gyvūnus? Jei taip, ką tuo metu jaučiate?

  1. Nedažnai, tačiau kai pamatau apima stiprūs liūdesys, širdis plyšta. Kyla gailestis ir netgi truputį pasipiktinimas, jog gyvūnams nesuteikia pagalbos.
  2. Kartais, dauk ju nesimato, bet gyvuna liudna matyti be namu
  3. Neapykantą tiems, kurie gyvūnu atsikratė.
  4. Liūdesy, jei galėčiau pasiimčiau visus sau
  5. paskutiniu metu nedažnai, bet kai matau jaučiu gailėsčio jausma
  6. Paprasčiausiai jų gaila. Norėtųsi bent vieną iš jų pradžiuginti meile ir rūpestingumu. Bet tiesiog nepavyksta.
  7. Taip dažnai, labai jų gaila, kad jiems tenka būti be namų🥺
  8. Nedažnai, tačiau kai pamatau būna labai liūdna, jog gyvūnai vieniši ir negauna meilės iš žmonių.
  9. taip, sad
  10. Dažnai, ypač benames kates. Jaučiu apmaudą ir liūdesį.