Dažnai, labai ju gaila, jeigu galėčiau visus pas save paimčiau(
Taip, gaila jų
nedažnai, bet labai gaila ir norisi paimti namuo
Ne
Ne
Gailestį ir liūdesį, kartais pyktį, kad kažkas užsimanė nesirūpinti
Pastaruoju metu ne dažnai, tačiau jei pamatau, tai katinus, visada jei leidžiasi paglostau, norisi visus pasiimti namo, retkarčiais pasidaro liūdna.
Kartais matau, jaučiu empatiją ir susirūpinimą - apžiūriu gyvūną, pamaitinu
Matau retai, jauciu gailesti.
Ne