Ar dažnai matote benamius gyvūnus? Jei taip, ką tuo metu jaučiate?
- Nematau
- nedaznai
- Liūdesį
- Taip. Labai sirdi veria ir skaudu matyt.
- Dažnai, labai gaila
- Matau nedažnai. Bet skaudą širdį juos matant. Norisi bent pamaitinti.
- Labai retai
- Taip. Dažniausiai nieko.
- užuojauta gyvūnams
- Taip. Liūdesį