Give me a chance

Ar dažnai matote benamius gyvūnus? Jei taip, ką tuo metu jaučiate?

  1. Nematau
  2. nedaznai
  3. Liūdesį
  4. Taip. Labai sirdi veria ir skaudu matyt.
  5. Dažnai, labai gaila
  6. Matau nedažnai. Bet skaudą širdį juos matant. Norisi bent pamaitinti.
  7. Labai retai
  8. Taip. Dažniausiai nieko.
  9. užuojauta gyvūnams
  10. Taip. Liūdesį