Give me a chance

Ar dažnai matote benamius gyvūnus? Jei taip, ką tuo metu jaučiate?

  1. Dažnai, skaudu.
  2. Matau dažnai benames kates. Apima gailestis joms,noras padėti.
  3. Ne
  4. Man jų gaila, jei turėčiau galimybę priglausčiau bent kelis dar pas save namie.
  5. Taip,jaučiuosi neigiamai,kadangi jų labai gaila.
  6. Kartais blogai gaila ju
  7. Retai matau
  8. gailestį
  9. taip,didelį liūdesį
  10. Nedažnai. Pamatant jaučiu liūdesi, baime, bejėgiškumą.