13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?
neturi erdvės pasireikšti
Antras variantas
Nusikaltėliai, negerbiantys savo miesto ir svetimo turto.
MENININKAI
tai talentingi menininkai
Tiesiog neturi erdvės pasireikšti.
Manau, jog tai talentingi menininkai kurie nori išreikšti save ir nenori būti apriboti to kas jiems leidžiama piešti o kas ne, nors yra ir bevečių piešinių, be jokios minties kurių atlikėjus galima laikyti smulkeis nusikaltėleis.
Zmones nori isreiksti save per vaizduojamus piesinius arba tiesiog nupaisyti bele ka, del paprasciauios pramogos kuri yra draudziama. Ir viena ir kita, jei turetu kazkokia erdve piesti kazkur kur tai butu leistina jiems nereiktu nusikalsti ir galetu pave isreiksti leistinoje erdveje.
neturi erdves pasireiksti
Manau, kad piešiniai tikrai puošia kai kurias vilniaus vietas, tačiau yra ir tokių veikėjų kurie Vilniuje paišo užrašus solomon, ar runch. Paprastos raidės nupurkštos drebančiom rankom. O dėl erdvės pasireikšti, manau visada galima rasti alternatyvų.