13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?
nezinau
menininkai, kurie neturi erdvės pasireikšti tam, kad pastebėti didesnės auditorijos
Nusikaltėliai
Reiktų turėti tam leidimą, nes kitokiu atveju įvardinčiau tai, kaip įstatymo pažeidimą.
blogai
Smulkus nusikalteliai ir jaunuoliai neturintys ka veikti
neturi kur pasireikst
ir taip, ir taip
Talentingi menininkai, jei tai neįžeidžiantys piešiniai ar keismažodžiai