13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?
talentingi menininkai
Vandalizmas
Žiūrint ką piešia, jeigu nesąmones, tai smulkūs nusikaltėliai.
Dauguma jų - talentingi menininkai. Aišku, atsiranda ir šiaip chuliganų peckaliotojų. Tačiau jei yra toks reiškinys (o jis visada ir visur būna, nesvarbu kokiame mieste ar kokioje šalyje) ir vyksta nelegalūs tepliojimai, reiškias - jiems tikrai reikia erdvės, kur galėtų pasireikšti. Skirdami jiems tokią vietą - būtų išsprestos problemos, manau.
Manau kad tai dar neatrasti talentai.
Dažniausiai smulkūs nusikaltėliai. Talentingi menininkai gauna leidimus ir pagražina miestą.
Vandalai ir tiek
Ir vel gi, padarytas kokybiskai piesinis tik puosia gatves