Gatvės menas

13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?

  1. kai kurie graziai piesia
  2. ju piesiniai Kenkia miestui
  3. jei tai puosia pastata tai gerai,jei dergia ta i blogai
  4. Nei tas, nei tas. Tai - jaunų žmonių saviraiška, negalvojant apie kitus.
  5. blogai
  6. Pažeidėjai jie, o ne menininkai
  7. Talentingi menininkai
  8. Kaip jau minėjau anksčiau. Žiūrint kas tai per kūryba. Talentingas menininkas niekada nepieš keiksmažodžių ant sienų ir atvirkščiai.
  9. Nusikaltėliai
  10. Menininkai