Gamtos poreikis gyvenant mieste

Labas. 

Bakalauriniam darbui kuriu objektą, kurio reikšmė yra komplikuota ir kitiems sunkiau suprantama. Atsakydamas (-a) į šiuos klausimus padėsi įrodyti jo reikšmę ir palengvinsi mano kūrybinį darbą. 

Ačiū.

Ar gyvenimas dideliame mieste vargina?

Kita

  1. Lietuvoj nėra didelių miestų ir dar labai nuobodu, ypač tarp tų betoninių blokų
  2. Kaip kada

kokį būdą renkiesi, kad pailsėtum?

  1. Būti namie, kažkur netoli keliauti
  2. Gamtą.
  3. pabuvimą gamtoje su draugais
  4. laiką su šeimą namuose
  5. Miegas, žaidimai arba kelionės/exploring exciting places
  6. Jie būna galimybė, išvažiuojam su draugais prie jūros
  7. Miau
  8. Būti namuose ir bendrauti su draugais
  9. Pasivaikščiojimus.
  10. Nuošalus užkampis prei vandens, meškerės, alus ir be bobų.
…Daugiau…

Ar mieste trūksta žalumos?

Kita

  1. mažesniame mieste ne, bet atkreipiu dėmesį, kai medžiai yra kertami palei gatves.

parkas mieste ar miškas užmiestyje?

Kita

  1. Abu
  2. Abu
  3. Reikia kurti parkus. Miškų nebelieka.
  4. Parke per daug žmonių, o miške vienam baisu

Kokią reikšmę tau turi gamta?

  1. Didelę reikšmę, nes grynas oras, žaliuojantys medžiai suteikia energijos. buvimas gamtoje stiprina sveikatą.
  2. poilsio vieta
  3. filosofinę. pastovų atsinaujinimą
  4. SAVE THE PLANET
  5. Gražu. Ypač rudenį kai medžiai keičia spalvas
  6. Gamta man reiškia natūralumą, ramybę, gyvybę.
  7. Gamta padeda išsivaduoti nuo kasdienybės, puiki vieta fotografijai.
  8. Didelę.
  9. Žmonijos lopšys, pirmapradis pagrindas.
  10. Gamta suteikia ramybės, joje atsipalaiduoju, gerai jaučiuosi
…Daugiau…

Ar dažnai būni gamoje? Kodėl?

  1. Taip, dažnai būnu gamtoje ir dieną, ir naktį, nes tai suteikia žvalumo, didina darbingumą.
  2. stengiuosi kuo dažniau
  3. Nedažnai, nes arba nėra kompanijos, arba nėra laiko nuvažiuoti
  4. Per mokslus? no :D plius, apsimoka tik vasarą
  5. retai, dėl darbo.
  6. Retai, nes nėra pakankamai parkų ar miškų arti namų.
  7. Nėra sąlygų kaip nuvyktį į gamtą pvz.: draugai renkasi likti mieste arba namie, nelabai yra kaip ten nuvykti, po mokyklos išvis nebėra noro kur nors išeiti.
  8. Dažnai. Joje gyvenu.
  9. Sekmadieniais. Šventadienis. Žmonės pastatė bažnyčias, dievas sukūrė gamtą.
  10. Gana dažnai, nes patinka joje vaiksčioti, kvėpuoti grynu oru, užuosti augalų kvapą, ja grožėtis
…Daugiau…

Ar įžvelgi kokį specifinio objekto poreikį miške (pavyzdžiui suoliuoko)? Ar jis būtinas?

  1. Ne, manau, kad jis nebūtinas.
  2. būtų praktiška, nes norit nuvažiuoti kažkur, reikia vežtis nemažai daiktų, tai atvažiavus būtų smagu rasti tam skirtą.
  3. Nėra būtinas, bet jei atsirastų manau būtų žmonių kurie jį naudotų prisėdimui pvz vyresni, arba po ilgo pavaikščiojimo pavargę žmonės
  4. Kirsti medžius, kad pastatyt suoliuką miške? Isn't it ironic? Laukinei gamtai nereik baldų, nebent iš kitos medžiagos (bet ne metalas or so), arba geriau koks pikniko kampelis, camp site, arba iglo namukas is stiklo ar kažkas panašaus, let's not invade forests too much
  5. atėjus į mišką norisi ramiai pabūti, tai vieta prisėdimui atrodo reikalinga
  6. Suoliukų ir kitų poilsio vietų miškuose ir parkuose trūkumas
  7. Suoliukas miške būtų visai gerai, kadangi vyksta visokie žygiai, užsiėmimai ir reikėtų poilsio vietos.
  8. Ne.
  9. Užtenka kelmų. Bus suoliukai, takiukai - tai jau parkas. Jei bus tvarkomos šiukšlės - labai gerai.
  10. Taip, nes nemažai žmonių mėgsta ilgesnius pasivaiksčiojimus miške, todėl poilsio vietos yra reikalingos
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą