Gamtos poreikis gyvenant mieste

Ar įžvelgi kokį specifinio objekto poreikį miške (pavyzdžiui suoliuoko)? Ar jis būtinas?

  1. Ne, manau, kad jis nebūtinas.
  2. būtų praktiška, nes norit nuvažiuoti kažkur, reikia vežtis nemažai daiktų, tai atvažiavus būtų smagu rasti tam skirtą.
  3. Nėra būtinas, bet jei atsirastų manau būtų žmonių kurie jį naudotų prisėdimui pvz vyresni, arba po ilgo pavaikščiojimo pavargę žmonės
  4. Kirsti medžius, kad pastatyt suoliuką miške? Isn't it ironic? Laukinei gamtai nereik baldų, nebent iš kitos medžiagos (bet ne metalas or so), arba geriau koks pikniko kampelis, camp site, arba iglo namukas is stiklo ar kažkas panašaus, let's not invade forests too much
  5. atėjus į mišką norisi ramiai pabūti, tai vieta prisėdimui atrodo reikalinga
  6. Suoliukų ir kitų poilsio vietų miškuose ir parkuose trūkumas
  7. Suoliukas miške būtų visai gerai, kadangi vyksta visokie žygiai, užsiėmimai ir reikėtų poilsio vietos.
  8. Ne.
  9. Užtenka kelmų. Bus suoliukai, takiukai - tai jau parkas. Jei bus tvarkomos šiukšlės - labai gerai.
  10. Taip, nes nemažai žmonių mėgsta ilgesnius pasivaiksčiojimus miške, todėl poilsio vietos yra reikalingos