Gamtos poreikis gyvenant mieste

Ar dažnai būni gamoje? Kodėl?

  1. Taip, dažnai būnu gamtoje ir dieną, ir naktį, nes tai suteikia žvalumo, didina darbingumą.
  2. stengiuosi kuo dažniau
  3. Nedažnai, nes arba nėra kompanijos, arba nėra laiko nuvažiuoti
  4. Per mokslus? no :D plius, apsimoka tik vasarą
  5. retai, dėl darbo.
  6. Retai, nes nėra pakankamai parkų ar miškų arti namų.
  7. Nėra sąlygų kaip nuvyktį į gamtą pvz.: draugai renkasi likti mieste arba namie, nelabai yra kaip ten nuvykti, po mokyklos išvis nebėra noro kur nors išeiti.
  8. Dažnai. Joje gyvenu.
  9. Sekmadieniais. Šventadienis. Žmonės pastatė bažnyčias, dievas sukūrė gamtą.
  10. Gana dažnai, nes patinka joje vaiksčioti, kvėpuoti grynu oru, užuosti augalų kvapą, ja grožėtis