Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune

Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?

  1. Taip
  2. Vakare
  3. Jo
  4. Paliekant per naktį kitiems prieinamoje vietoje
  5. Visada, nes jos neapsaugo paliktų įrenginių nuo vagystės.
  6. Visada
  7. Apie tokias neesu girdejes
  8. Nuošaliose vietose, be jokios apsaugos
  9. Kai neturiu užrakto
  10. Kai jos yra neprižiūrėtos.