Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune

Sveiki! 🤩

Esame KTU "Verslas ir anterprenerystė" programos II kurso studentai. Šiuo metu atliekame tyrimą, kuriuo siekiame išsiaiškinti, kaip pagerinti viešąsias Kauno miesto erdves sukuriant dviračių bei paspirtukų saugojimo stoteles. Jūsų  nuomonė mums labai padėtų tiksliau išsiaiškinti svarbiausius mūsų projekto aspektus, tad būsime be galo dėkingi , jei skirsite kelias minutes savo brangaus laiko pildant šią anketą😊.

Anketa yra anoniminė ir jūsų atsakymai bus naudojami tik tyrimo bei mokymosi tikslams. 📚

 

 

Dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės Kaune

Ar naudojatės dviračiu/paspirtuku?

Kaip dažnai pavasarį/vasarą naudojatės paspirtuku/dviračiu per savaitę? (1 - mažiau nei vieną kartą per savaitę, 2 - vieną-du kartus per savaitę, 3 - daugiau nei kelis kartus per savaitę, 4 - kiekvieną dieną per savaitę.)

Kaip dažnai rudenį/žiemą naudojatės paspirtuku/dviračiu per savaitę? (1 - mažiau nei vieną kartą per savaitę, 2 - vieną-du kartus per savaitę, 3 - daugiau nei kelis kartus per savaitę, 4 - kiekvieną dieną per savaitę.)

Kaip dažnai per savaitę važiuojate dviračiu/paspirtuku iki darbo ar kitų tikslų?(1 - mažiau nei vieną kartą per savaitę, 2 - vieną-du kartus per savaitę, 3 - daugiau nei kelis kartus per savaitę, 4 - kiekvieną dieną per savaitę.)

kaip dažnai per savaitę važiuojate dviračiu/paspirtuku savo laisvalaikiu?(1 - mažiau nei vieną kartą per savaitę, 2 - vieną-du kartus per savaitę, 3 - daugiau nei kelis kartus per savaitę, 4 - kiekvieną dieną per savaitę.)

Kuriais metų sezonais naudojatės dviračiu/paspirtuku?

Kiek jums būtų aktualu dviračių/paspirtukų saugojimo stotelių paslauga?( 1- visiškai neaktualu, 4 - labai aktualu.)

Kokią sumą esate nusiteikę mokėti už dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės mėnesinį abonimentą?

Kitas variantas

  1. 100

Ar teko susidurti su dviračių/paspirtukų vagystėmis?

Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?

  1. t
  2. f
  3. Visada
  4. .
  5. Ne
  6. Nesinaudoju, tai nežinau
  7. Nera kameru
  8. Tamsiu paros metu
  9. Kai tamsu
  10. Nesinaudoju
…Daugiau…

Kas jus paskatintų dažniau naudotis dviračiais/paspirtukais?

Kitas variantas

  1. Tiesiog kietai
  2. Geresnis dviratis
  3. Daugiau privilegijų dviračiams. Pvz:. Nyderlandų požiūris.
  4. niekasp
  5. Normalūs dviračių takai
  6. Išvystyta dviračių takų infrastruktūra
  7. Tiesiog patinka važinėti dviračiu
  8. Šilti orai visus metus
  9. Geresnė dviračių takų infrastruktura
  10. Piko metu galima greiciau nusigaut i netolima vieta

Kur turėtų būti dviračių/paspirtukų saugojimo stotelės?

Kitas variantas

  1. Mano namuose
  2. Panemunės šilas ( daug žmonių vežasi dviračius, manau būtų patogu regioniniuose parkuose, sutvarkytuose ir esfaltuotose parkuose)
  3. Visose didesnese susiburimo vietose
  4. Kuo daugiau, ypač prie maxima, iki ir pan parduotuvių, kurios neįleidžia su paspirtukais…
  5. Eiguliai, urmo turgus, panemunė,kauno pilis, marios
  6. Verslo centras 32, Draugystės parkas
  7. Nesvarbu

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą