Kada jaučiatės nesaugiai palikdami dviračus/paspirtukus dabartinėse dviračių saugojimo vietose?
- Kai esu centre
- Visada
- Kai palieki nezinomoje vietoje
- .
- Kzn
- Kai teritorija nėra stebima vaizdo kameromis
- Visur
- Nesaugiai
- Dėl nesaugaus kvartalo
- Kai nėra kamerų